Labrador retriever Molto Bene - psy reproduktory

 

InterChampion, JWW'09;Ch.PL.,Ch.CRO, Mł.Ch.PL.;Mł.Zw.KL.PL.'09;Mł.Zw.PL.'09 Loresho BRONZE BLUSH (Blush)

InterChampion,Mł.Ch.PL.,Ch.PL.;Mł.Ch.Est., Ch.Rom. Tullochmohr OH SO THRILLING (Fish)

Ch.PL.,Mł.Ch.PL.;Mł.Zw.KL.SK HIGH IN SALT Molto Bene (Dyzio)

High In Salt Molto Bene (Dyzio)

 Data urodzenia: 06.03.2010

Hodowca: Anna Gruza

 HD-A, ED 0/0, prcd-PRA: N/N (=Optigen A), po rodzicach

Umaszczenie/genotyp: żółte

 

Młodzieżowy Champion Polski

Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Słowacji

 

2011.06.12 - Lublin - Sędzia: Jerzy Olszewski - Zwycięzca Rasy
2011.05.22 - Radom - Sędzia: Eugenia Fengler - Najlepszy Junior
2011.05.15 - Bratislava - Sędzia: Petru Munteanu (RO) - CAJC, CRUFT'S Qualification
2011.05.14 - Bratislava - Sędzia: Philippe Lammens (F) - CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Słowacji
2010.08.15 - Sopot - Sędzia: Elena Kruus (EST) -Najlepsze Baby w Rasie, BIS Baby lok. 1
13.06.2010 - Kalisz - Sędzia: Maria Zasada - Najlepsze Baby w Rasie, BIS Baby lok. 1

 

Rodowód:

C.I.B;C.I.E.;Mł.Ch.PL.,Ch.PL.,Ch.Ro. Rewari EXACTLY AT MOLTOBENE (Keli) JW, SH CH TULLOCHMOHR FINAL EDITION
black
Crufts Winner 2004, 2005
INT. CH FIN,NORD CARPENNY WALPOLE
black
BRIENSCO EMERALD AT TULLOCHMOHR
yellow 
REWARI EXECUTIVE OF CLANROSS
black 
Crufts Winner 2005
JW CASTLEDUFF MISTER TOM
black 
REWARI EBONEE
black  
UK SH CH, Am and Can CH Salty Dog of Tampa Bay JH CH Aquarius Centercourt Delight 
yellow 
CH Lobuff's Bare Neccesities CD JH
black  
Delight Aquarius Courtside
Belquest Splash Of Covergirl  
yellow 
CH Brooklands Sterling Finish
CH Ridge Views Dare Me Dovetail

 

 

black  

 

Loresho BRONZE BLUSH (Blush)

Data urodzenia: 15.09.2008

Hodowca: Annaliisa Harjukari (Finlandia)

Reproduktor

HD-A, ED 0/0, prcd-PRA: N/N (=Optigen A)

Umaszczenie/genotyp: czekoladowe (Eebb=Cy)

 

Potomstwo:
Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl.,Mł.Ch.Cro. KEEP SMILLING Molto Bene
Mł.Ch.PL. Maxxa Molto Bene


Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2009

Interchampion
Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Champion Chorwacji

Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski 2009 (+ Najlepszy Junior + 1 BIS Juniorów)
Młodzieżowy Zwycięzca Polski - Poznań 2009 (+ Najlepszy Junior)

4 X CACIB, 7 X resCACIB

 

21-24.07.2011 - 4xSplit - Sędzia: Petik, Molinari, Sabella, Hubenthal - 4xCAC, 1xresCACIB, 1xCACIB, 2xBOB
26.06.2011 - Kraków - Sędzia: Petr Studenik (CZ) - resCACIB
2011.05.22 - Leszno - Sędzia: Anna Bogucka - CACIB
2011.05.22 - Radom - Sędzia: Eugenia Fengler - Zwycięzca, BOB, BOG3
15.05.2011 - Bratislava - Sędzia: Stanovský Miroslav (Sk) - resCACIB
08.05.2011 - Łódź - Sędzia: Juza Beradze (GEO) - resCACIB
2010.08.29 - Białystok - Sędzia: Ervin Deutscher (A) - CACIB
13.06.2010 - Kalisz - Sędzia: Maria Zasada - Zwycięzca, BOB, BOG 2
16.05.2010 - Częstochowa - Sędzia: Riita Liisa Lehtonen - Zwycięzca, BOB, BOG 4
02.05.2010 - Łódź - Sędzia: Małgorzata Lorenc - resCACIB
17.01.2010 -  Lubljana (Słowenia) - Sędzia: Vilmos Kardos (Hungary)  - CAC, resCACIB
16.01.2010- Lubljana (Słowenia) - Sędzia: Joze Vester (Slovenia) - CAC, resCACIB
18.12.2009 - Wilno (Litwa) - Sędzia: Hans v.d. Berg (Holandia) - CAC, CACIB
08.11.2009 Poznań - Sędzia: Shamil Abrakimov (Rosja) - Najlepszy Junior, Zwycięzca Polski
11.10.2009 - Bratislava (Słowacja) - Sędzia: Elena Ruskovaara (Finlandia) - Młodzieżowy Zwycięzca Świata
13.09.2009 Warszawa - Sędzia: Jan Erik Ek (Szwecja) - Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Best Junior, BIS Juniorów 1
23.05.2009 - Leszno - Sędzia: M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) - Najlepsze Szczenię, BIS Szczeniąt lok. 2
24.05.2009 - Radom - Sędzia: Bożena Kowalska-Malitka - Najlepsze Szczenię
18.04.2009 - Częstochowa - Sędzia: Maria Zasada (PL) - Najlepsze Szczenię, BIS Szczeniąt lok. 1

 

Rodowód:

 

 

 Tullochmohr Oh So Thrilling (Fish)

 Data urodzenia: 27.07.2007

Hodowca: Diana Downey-Tulloch (Szkocja)

Reproduktor

HD-A, ED 0/0, prcd-PRA: N/PRA (=Optigen B)

Umaszczenie/genotyp: żółte

 

POTOMSTWO >>>

Interchampion - C.I.E.  (MIĘDZYNARODOWY CHAMPION WYSTAWOWY)

Champion Polski

Champion Rumunii
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Estonii

4 x CACIB, 1 x resCACIB, 2xNDPwR, 3x BOB

 

06.11.2011 - Poznań - Sędzia: Krystyna Opara, Bruno Facq – CACIB, BOB
14.02.2010 - Rzeszów - Sędzia: M. Wieremiejczyk-Wierzchowska – CACIB, BOB
27.09.2009 - Celje (Słowenia) - Sędzia: Ligita Zake (Litwa) – CACIB
23.08.2009 - Radom - Sędzia: Leos Jancik (Czechy) - NDPwR
16.08.2009 - Nowy Targ - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - NDPwR, BOB, BIS 3
26.07.2009 - Będzin - Sedzia: M, Wieremiejczyk-Wierzchowska - NDPwR
14.06.2009 - Sibiu (Rumunia) - Sędzia: Denis Kuzelj (SLO) - CACIB
13.06.2009 - Sibiu (Rumunia) - Sędzia: Cristian Stefanescu (Rumunia) - CACIB, BOB
23.05.2009 – Leszno - Sędzia: Zdenka Jilkova (Czechy) - resCACIB
27.09.2008 – Wrocław - Sędzia: Pier Luigi Bugatti (Włochy) – Najlepszy Junior
09.08.2008 – Sopot - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska (PL) - Najlepszy Junior
01.06.2008 - Tallinn (Estonia) - Sędzia: Theo Leenen (Belgia) - Estonian Junior Winner 2008, Best of Breed Junior
10.02.2008 - Rzeszów – Sędzia: Anna Bogucka - Najlepsze Szczenię

 

Rodowód: