MAXXA Molto Bene (Maxxa)


Data urodzenia: 25.02.2011

Hodowca: Anna Gruza

HD-A, ED 0/0

Umaszczenie/genotyp: czekoladowe


 

 

Młodzieżowy Champion Polski


Rodowód:

xl1

ZARINA Ekado (Lara)


Data urodzenia: 06.06.2003

HD-A, ED 0/0

Umaszczenie/genotyp: żółte/, eeBb (Yc), ma gen czekoladowy

Certyfikat użytkowości

 

 

Potomstwo:
Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl.,Mł.Ch.Lt  A PIECE OF CAKE Molto Bene
Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl.  ARMAGEDDON Molto Bene
C.I.B,C.I.E.,Ch.Pl.,Ch.Ro.,GrandCh.Ro.,Ch.Est.  PARMA Molto Bene
Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl.  PERFEKT UNA Molto Bene
Ch.Pl. ALFA PERFEKT PARTNER Molto Bene


 

Champion Polski

2006.07.09 - Warszawa - Sędzia: Afonso Thovar Del Solar (Esp) - kl. championów lok. 4
2006.07.02 - Augustów - Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk - NDSwR
2006.07.01 - Olsztyn - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. championów lok. 1
2006.03.26 - Katowice - Sędzia: Damir Skok (CR) - kl. championów lok. 1
2005.05.29 - Leszno - Sędzia: Marilyn Prior (UK) - kl. użytkowa lok. 1
2005.05.22 - Inowrocław - Sędzia: Sławomir Sztul - kl. użytkowa lok. 1
2005.05.15 - Kielce - Sędzia: Monika Cyperling - kl. użytkowa lok. 1
2005.05.04 - Bydgoszcz - Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk - kl. użytkowa lok. 3

 

Rodowód:

xb1

ALEGORIA Zabajone (Buba)


Data urodzenia: 28.03.2004

HD-A, ED 0/0

Umaszczenie/genotyp: Czekoladowe, EEbb (Cc) nie ma genu żółtego

Certyfikat użytkowości

 


 

Champion Polski

 

2006.07.09 - Warszawa - Sędzia: Afonso Thovar Del Solar (Esp) - kl. użytkowa lok. 2
2006.07.02 - Augustów - Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk - kl. użytkowa lok. 1
2006.07.01 - Olsztyn - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. użytkowa lok. 1
2006.05.07 - Łódź - Sędzia: Hans Muller (CH) - kl. użytkowa lok. 1
2006.04.30 - Opole - Sędzia: Theo Leenen (B) - CACIB,BOB
2006.03.26 - Katowice - Sędzia: Damir Skok (CR) - kl. użytkowa lok. 3
2005.12.11 - Legionowo - Sędzia: Tomasz Borkowski - kl. użytkowa lok. 1
2005.07.24 - Augustów - Sędzia: M. Wieremiejczyk-Wierzchowska - kl. pośrednia lok. 2
2005.05.22 - Inowrocław - Sędzia: Sławomir Sztul - kl. młodzieży lok. 2
2005.04.16 - Grudziądz - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - kl. młodzieży lok. 1

 

xm1

Stenveyz TRINKET (Misha)


Data urodzenia: 09.11.2005

Hodowca: Tatiana Dimitriu (Rosja)

HD-A, ED 0/0

Umaszczenie/genotyp: czekoladowe, EEbb (Cc) nie ma genu żółtego

Certyfikat użytkowości

 


Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Młodzieżowy Zwycięzca Węgier 2006
Nominacja Crufts 2007

 

2008.02.10 - Rzeszów - Sędzia: Anna Bogucka - kl. użytkowa lok. 1
2008.01.26 - Głogów - Sędzia: Miklos Levente (H) - kl. użytkowa lok. 1
2007.11.18 - Kielce - Sędzia: Janusz Opara - kl. użytkowa lok. 3
2007.11.11 - Poznań - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - kl. otwarta lok. 1
2007.09.09 - Warszawa - Sędzia: Anja Verbeek de Neef (NL) - kl. pośrednia lok. 4
2007.09.08 - Warszawa - Sędzia: Zoltan Kiss (H) - kl. pośrednia lok. 4
2007.09.02 - Częstochowa - Sędzia: Hennele Jokisilta (Finlandia) - kl. pośrednia lok. 2
2007.07.08 - Warszawa - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - kl. pośrednia lok. 2
2007.07.01 - Olsztyn - Sędzia: Monika Cyperling - kl. pośrednia lok. 1
2007.06.24 - Kraków - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. pośrednia lok. 1
2007.06.02 - Leszno - Sędzia: Wyacheslav Werbitskij (BL) - kl. pośrednia lok. 2
2007.05.20 - Radom - Sędzia: Barbara Szczepkowska - NDSwR,BOB
2007.05.06 - Łódź - Sędzia: Josef Nemec (Cz) - kl. młodzieży lok. 2
2007.05.01 - Dobre Miasto - Sędzia: Stanisław Firlik - Najlepszy Junior
2007.04.28 - Opole - Sędzia: Petr Studenik (Cz) - kl. młodzieży lok. 2
2007.04.21 - Grudziądz - Sędzia: Małgorzata Supronowicz - kl. młodzieży lok. 1
2007.03.17 - Katowice - Sędzia: Denis Kuzelj (Slo) - kl. pośrednia lok. 3
2007.03.11 - Jarosław - Sędzia: Ewa Szeliga-Szeremeta - kl. młodzieży lok. 3
2006.11.19 - Kielce - Sędzia: Anna Bogucka - kl. młodzieży lok. 1
2006.09.24 - Wrocław - Sędzia: Małgorzata Lorenc - kl. młodzieży lok. 2
2006.09.03 - Częstochowa - Sędzia: Carol Coode (UK) - kl. młodzieży lok. 3
2006.08.27 - Białystok - Sędzia: Anna Bogucka - kl. młodzieży lok. 1
2006.08.13 - Sopot - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. młodzieży lok. 2
2006.07.02 - Augustów - Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk - kl. szczeniąt lok. 1
2006.07.01 - Olsztyn - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. szczeniąt lok. 1

 

GILLYFLOWER Molto Bene (Gilly)


Data urodzenia: 02.10.2006

Hodowca: Anna Gruza
Współwłasność: Alicja Cybulska  

HD-A, ED 0/0

Umaszczenie/genotyp: czekoladowe, EEbb (Cc) nie ma genu żółtego

Certyfikat użytkowości

 

 

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski
Zwycięzca Klubu Polski 2008 (+ BIS 2 )

1 x CACIB, 2 x resCACIB, 8 x NDSwR, 8 x BOB, 2x BOG 1, 2 x BOG 2, 2 x BIS 2


2009.04.19 - Częstochowa - Sędzia: Kirsi Nieminen (FIN), - NDSwR, BOB
2009.04.18 - Częstochowa - Sędzia: Riita Liisa Lehtonen (FIN) - NDSwR, BOB
2009.03.21 - Katowice - Sędzia: Sean Delmar (Irl) - kl. championów lok. 2
2008.11.08 - Poznań - Sędzia: Philippe Lammens (BE) - res.CACIB
2008.09.12 - Warszawa - Sędzia: Beth Sweigart (USA) - kl. otwarta lok. 1
2008.08.30 - Białystok - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - CACIB, BOB
2008.08.09 - Sopot - Sędzia: Brankovich Zoran (SER) - kl. otwarta lok. 1
2008.07.27 - Chojnice - Sędzia: Paweł Szemraj - NDSwR, BOB, BOG2
2008.07.12 - Warszawa - Sędzia: Stanisław Firlik - kl. pośrednia lok. 2
2008.06.08 - Lublin - Sędzia: Monika Cyperling - NDSwR, BOB, BIS 2
2008.05.10 - Płock - Sędzia: Jan Roger Sauge (No) - Zwycięzca Klubu, BOB, BIS2
2008.05.04 - Łódź - Sędzia: Otakar Vondrous (CZ) - kl. pośrednia lok. 2
2008.05.02 - Bydgoszcz - Sędzia: Jenny Miller (GB) - kl. pośrednia lok. 1
2008.05.01 - Dobre Miasto - Sędzia: Bożena Banasiewicz - NDSwR
2008.04.26 - Opole - Sędzia: Zvi Kupferberg (ISR) - kl. pośrednia lok. 4
2008.04.20 - Częstochowa - Sędzia: Eeva Rautala (Fin) - NDSwR
2008.04.19 - Grudziądz - Sędzia: Maciej Wytyk - kl. pośrednia lok. 1
2008.03.29 - Katowice - Sędzia: Roberto Velez-Pico (PRI) - kl. pośrednia lok. 2
2008.02.24 - Leszno - Sędzia: Piotr Król - NDSwR, BOB
2008.02.17 - Toruń - Sędzia: Vera Teryentieva (BLR) - kl. pośrednia lok. 1
2008.02.10 - Rzeszów - Sędzia: Anna Bogucka - res.CACIB
2008.01.26 - Głogów - Sędzia: Miklos Levente (H) - NDSwR, BOB, BOG2
2007.09.09 - Warszawa - Sędzia: Anja Verbeek de Neef (NL) - kl. młodzieży lok. 2
2007.09.08 - Warszawa - Sędzia: Zoltan Kiss (H) - kl. młodzieży lok. 1
2007.09.02 - Częstochowa - Sędzia: Hennele Jokisilta (Finlandia) - kl. młodzieży lok. 1
2007.08.12 - Sopot - Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta - kl. młodzieży lok. 4
2007.07.29 - Będzin - Sędzia: Andrzej Stępiński - kl. młodzieży lok. 3
2007.07.08 - Warszawa - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - kl. młodzieży lok. 1
2007.06.24 - Kraków - Sędzia: Andrzej Stępiński - Najlepsze Szczenię, BIS Szcz. 1
2007.06.02 - Leszno - Sędzia: Elżbieta Sobieszczańska - Najlepsze Szczenię

 

Rodowód:

gallery

xn1

AGIRA z Tuszyna (Naja)


12.06.2000 - 10.06.2012

HD-A, ED 0/0

Umaszczenie/genotyp: czarne, EeBB (By)

Bardzo za nią tęsknimy.

 

Potomstwo:
InterCH.,CH.PL,CH.LT,CH.RUS,CH.ROM,CH.RFLS,ZW.PL'08,BW'08  NADIA Molto Bene

 

Dyplom Pies Towarzysz (PT 1)

 

Rodowód:

ARYSTOTELES KRASNA DOLINKA
yellow